Haber Arşivi           5/7/2012

Su-Sail Cup 2012


Geçtiğimiz Nisan ayının 29 unda ikincisini gerçekleştirdiğimiz Su-Sail Cup "Harun's Paradise" Tuzla'da yapıldı. 32 Yelkencinin katılmasıyla gerçekleşen turnuva 3 er etaptan oluştu. 100 yıllık bir geçmişe sahip olan "12 Kadem Dingi" lerle düzenlenen organizasyonda 2 şer kişiden oluşan ekipler öncesinde tekneye karşı hakimiyet kazanmak için antreman yaptılar. Sonrasında yapılan 3 yarışla finalistler belirlendi. Fakat günün sonlarına doğru şiddetini arttıran rüzgar final yarışının yapılmasına mani oldu.

Yarış ve antremanlar sırasında karada bekleyenler ise yemek, muhabbet ve müzik eşliğinde güzel bir pazar günü geçirmiş oldular. Bu sırada kimi zaman şanssızlıkla kimi zaman ise dikkatsizlik sonucu tekneleri deviren ekipler suda geçirdikleri süre zarfında 2012 deniz sezonunu açmakla beraber en çok eğlenenler de onlar oldu doğrusu.
Grup derecceleri ise soyle; 1.grup: 1. Mert Ali Ulufi 2. Enes Caylak ve Burak Unal 2.grup 1. Akay Melikoglu ve Naz Kilic 2. Ali Kanibelli ve Elcin Kaya 3.grup 1. Can Sozenoglu ve Elif Ozguven 2. Doruk Tunaoglu ve Ezgi Talu

İlgili Galeriler

Harun's Paradise  
 
Sonraki